دکتر خواجه سعیدی  فرماندار شهرستان  با صدور پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری هرند آقای دکتر خواجه سعیدی  فرماندار شهرستان  با صدور پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت در متن این پیام آمده است :
بسم الله الرحمن الرحیم
  • برقراری نظم ، امنیت و حفاظت از آرامش و آسایش عمومی جامعه  رسالتی ذاتی و از اصلی‌ترین وظایف نیروی  انتظامی است. این مهم  مرهون رشادت ها و  تلاش‌های فرماندهان و پرسنل خدوم این نیرو است که با استفاده از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های نظامی از کیان کشور عزیزمان حراست می‌نمایند .
  • لذا هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگمردان نیروی انتظامی که خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده  و از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حفاظت می‌کنند.
  • اینجانب ضمن قدردانی از تمامی فرماندهان و پرسنل خدوم ناجا،   هفته نیروی انتظامی را به فرمانده معظم کل قوا، جانشین معظم له در امور انتظامی، فرماندهان و پرسنل زحمتکش این نیرو به ویژه در شهرستان هرند و خانواده عزیز تازه گذشته جناب سروان عباسی تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون این غیور مردان  را از درگاه باری تعالی مسئلت می نمایم .
بهرام خواجه سعیدی
فرماندار شهرستان هرند
برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار هرند با صدور پیامی ۱۳ آبان ماه روز دانش آموز را تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری هرند ،خواجه سعیدی فرماندار هرند با صدور پیامی ۱۳ آبان ماه روز دانش آموز را تبریک گفت. متن پیام فرماندار هرند به شرح زیر می باشد: بسمه تعالی رسالنامه سیاسی و اجتماعی، نظام مقدس جمهوری اسلامی […]

۱۳ آبان ۱۴۰۱

شهر هرند، مرکز شهرستان هرند است که ۱۸ کیلومتری شهرستان کوهپایه ۱۵ کیلومتری شهرستان ورزنه و ۲۰ کیلومتری شهرستان جرقویه و ٨۵کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد. این شهر از شمال به بخش کوهپایه، از جنوب به بخش جرقویهٔ سفلی، از شرق به بخش بن رود(ورزنه) از غرب به بخش مرکزی اصفهان محدود می‌شود. ارتفاع این […]

۹ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =