ارتقا سطح کیفی خدمات و توان عملیاتی آتش نشانان امری اجتناب ناپذیر است.

“دکتر خواجه سعیدی ” فرماندار شهرستان هرند به همراه شهردار هرند واعضای شورای اسلامی شهر و امام جمعه ، فرمانده ناحیه بسیج و نماینده بنیاد شهید بمناسبت ۷مهرماه روز آتش نشان  با پرسنل ایستگاه آتش نشانی وخدمات  شهرداری هرند دیدار کردند .
به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای وشورای اسلامی شهر هرند؛
  • فرماندار هرند   در این دیدار عملکرد آتشنشانان  را مثبت ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه عملکرد پرسنل آتش نشانی شهرستان در حوادث گوناگون مثبت بوده و در بازه زمانی مورد نظر در صحنه حاضر شده و وظیفه خود را به نحو مطلوب انجام داده اند.
خواجه سعیدی، حرفه آتش نشانی را از جمله مشاغل دشوار و پر استرس بوده و افزود: آتش نشانان با به خطر انداختن جان خود، جان و مال انسان های گرفتار در مصیبت را نجات می دهند که این از اجر اخروی بسیاری برخوردار است.
  • وی با اشاره به اینکه مردم همواره قدردان تلاش، زحمات و از جان گذشتگی آتش‌نشانان می‌باشند، گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با بهره‌مندی از نیروهای با تجربه و حضور به‌موقع در صحنه حوادث به نجات جان شهروندان در شرایط سخت می‌پردازد و این جای تقدیر و تشکر دارد.
فرماندار هرند در ادامه گفت: پیشگیری از حوادث یکی از وظایف اصلی  آتش‌نشانی و خدمات ایمنی است که باید با دقت انجام پذیرد.
فرماندار هرند اظهار کرد : ارتقا سطح کیفی خدمات و توان عملیاتی آتش نشانان  امری اجتناب ناپذیر است  و بیان کرد آموزش نیرو ها و به روز شدن تجهیزات و تکمیل نیروی انسانی در بهبود عملکرد آتش نشانی موثر خواهد بود.
در ادامه دیدارضمن عرض تبریک روز ۷مهر  از آتش نشانان ایستگاه خدمات ایمنی واتش نشانی شهرداری هرند  آقای مرتضی ناظمی مسئول آتش نشانی، آقایان منصور فودازی ،مرتضی ناظمی (یداله) ومحمد هاشمی تجلیل شد .
برچسب ها :
مطالب مشابه

حضور مهندس شریفی بخشدار مرکزی ، جناب سرهنگ رحیمی فرمانده ناحیه بسیج ، مهندس امینی شورای اسلامی شهرستان و شهر هرند آقای طاووسی حراست فرمانداری روستای هاشم آباد و مدیریت سیل و جاده هرند به هاشم آباد

۲۳ خرداد ۱۴۰۲

حضور بخشدار محترم اژیه جناب مهندس خالصی درجمع شورا و دهیار روستای سیدان و پیگیری بابت مشکلات روستا اعم از دامداری های شمال روستا کمربندی روستا مشکلات مدرسه و محوطه خانه عالم ادامه اجرای کانال های ۳ و ۴

۲۳ خرداد ۱۴۰۲

🔸دیدار بخشدار مرکزی با رئیس تامین اجتماعی شهرستان و بحث و تبادل نظر پیرامون بیمه ها

۲۳ خرداد ۱۴۰۲

در راستای دیدار مردمی و چهره به چهره آقای دکتر خواجه سعیدی و  مسئولین ادارات شهرستان در مصلی نماز جمعه شهرستان هرند

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 10 =